Producenci
Asus Notebook ExpertBook B3 B3604CMA-Q90308X - Ultra 7 155H/16GB/512GB/16 WUXGA/Win 11 PRO/3YRS
Opis
ExpertBook B3 (B3604)
Skonfigurowany, aby rozwijać Twój biznes dzięki AI
- Windows 11 Pro - ASUS zaleca system Windows 11 Pro dla firm
- Procesor do Intel Core Ultra 7 z technologią Intel vPro i dedykowanym silnikiem AI (NPU)
- Dedykowany klucz Microsoft Copilot
- Kompleksowa łączność i czytnik kart inteligentnych 1
- Wyświetlacz 16:10 z opcjonalną funkcją ekranu dotykowego
- Solidne funkcje bezpieczeństwa, w tym logowanie biometryczne i technologia TPM1
- Certyfikowany zgodnie z normą US MIL-STD 810H2 dla wyjątkowej trwałości
- Zrównoważony w całym cyklu życia produktu
Dane techniczne
| Typ | Notebook |
| Model | B3604CMA-Q90308X |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra |
| Taktowanie procesora | 1.4 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.8 GHz |
| Seria procesora | Seria pierwsza |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 16 |
| Liczba wątków | 22 |
| Cache L3 | 24 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core Ultra 7 Processor 155H |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Jasność | 300 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Intel Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 32 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 133 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Tak |
| Porty USB | 2 x USB4 |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 2 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 50 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Liczba komór | 3-komorowa |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 20.3 mm |
| Szerokość | 358 mm |
| Głębokość | 254.3 mm |
| Waga | 1.85 kg |
| Informacje o gwarancji | 3Y OnSite Service (Next Business Day) |