Producenci
Asus Notebook ExpertBook B5 B5404CMA-Q50339X Ultra 5 125H 16GB/512GB/W11P
Opis
ASUS ExpertBook B5 to idealny towarzysz w podróży dla nowoczesnych profesjonalistów. To ultralekki, gotowy na AI cud technologii, który łączy najnowszy procesor Intel Core Ultra z Intel, wprowadzając nową erę produktywności - dodatkowo z ekranem 16:10 dla głębszego zanurzenia. Dzięki funkcjom opartym na sztucznej inteligencji, takim jak inteligentna kamera i redukcja hałasu, a także płynnej łączności WiFi 6 codzienna praca staje się inteligentniejsza, szybsza i bardziej płynna z tym notebookiem AI. ExpertBook B5 zapewnia efektywną i przyjemną pracę - gdziekolwiek się znajdujesz.
Dane techniczne
| TCO Certified | Tak |
| Typ | Notebook |
| Model | ExpertBook B5 |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra |
| Taktowanie procesora | 1.2 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.5 GHz |
| Seria procesora | Seria pierwsza |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 14 |
| Liczba wątków | 18 |
| Cache L3 | 18 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core Ultra 5 125H |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Jasność | 300 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Intel Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Czytnik kart procesorowych (SmartCard) |
| Dokowanie | Tak |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 2 |
| Porty wideo | 2 x Thunderbolt 4 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Dźwięk | Dolby Atmos |
| Pojemność baterii | 50 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Liczba komór | 3-komorowa |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 226.8 mm |
| Szerokość | 313.7 mm |
| Głębokość | 19 mm |
| Waga | 1.41 kg |