Producenci
Asus Notebook ExpertBook B9 B9403CVAR-KM0896X - 5 120U/16GB/512GB/14 WQXGA OLED/Win 11 PRO/3YRS
Opis
ASUS ExpertBook B9 OLED
- Uosobienie doskonałości zgodnej ze zrównoważonym rozwojem
- Windows 11 Pro ASUS poleca Windows 11 Pro jako rozwiązanie dla firm
- Najlżejszy na świecie laptop do zastosowań biznesowych z 14-calowym ekranem OLED, ważący tylko 990 g
- Zgodność ze zrównoważonym rozwojem w całym cyklu życia produktu
- Wykonany całkowicie z metalu, najwyższej jakości stopu magnezu z litem
- Ekrany 16:10 WQXGA+ OLED
- Inteligentne chłodzenie z dwoma wentylatorami i funkcją usuwania kurzu
- Standard wytrzymałości MIL-STD 810H stosowany przez armię USA
Dane techniczne
| TCO Certified | Tak |
| Typ | Notebook |
| Model | ExpertBook B9 OLED |
| Rodzina procesora | Intel Core |
| Taktowanie procesora | 1.4 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5 GHz |
| Seria procesora | Seria pierwsza |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba wątków | 12 |
| Cache L3 | 12 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core 5 120U |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Rozdzielczość | 2880 x 1800 |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Częstotliwość odświeżania | 90 Hz |
| Jasność | 400 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | OLED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Intel Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | LPDDR5x |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Thunderbolt 4 |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-A Gen 2 |
| Porty wideo | 2 x Thunderbolt 4 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 1 x micro HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | Stop magnezu |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 63 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Liczba komór | 3-komorowa |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 16.9 mm |
| Szerokość | 311 mm |
| Głębokość | 215 mm |
| Waga | 0.99 kg |