Producenci
Asus Notebook ExpertBook BM1 BM1503CDA-S70067X - R7 7735U/16GB/512GB/15.6 FHD/Win 11 PRO/3YRS
Opis
ExpertBook
Laptopy z serii ExpertBook są specjalnie dostosowane dla biznesu, zostały zaprojektowane z koncentracją na niskim koszcie nabycia oraz ekstremalnej niezawodności, dzięki czemu będą idealnym rozwiązaniem dla małych i rozwijających się przedsiębiorstw na ich drodze do sukcesu.
Dane techniczne
| Typ | Notebook |
| Model | ExpertBook BM1 |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen 7 |
| Taktowanie procesora | 2.7 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.75 GHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 8 |
| Liczba wątków | 16 |
| Cache L3 | 16 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | AMD Ryzen 7 7735U |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Jasność | 300 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Radeon |
| Producent chipsetu | AMD |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Nie |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-C Gen 2 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 63 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Liczba komór | 3-komorowa |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 19.9 mm |
| Szerokość | 359.5 mm |
| Głębokość | 232.2 mm |
| Waga | 1.68 kg |