Producenci
Asus Notebook P1 P1503CVA-S70461W - i5-13500H/16GB/512GB/15,6 FHD/Win 11 Home/3YRS
Opis
Przeobrażenie pracy z AI
ASUS ExpertBook P1 łączy możliwości AI z eleganckim wzornictwem, dostosowanym do nowoczesnych biur domowych lub pracowników administracyjnych. Wyposażony w procesory Intel Core, oferuje narzędzia do zwiększania produktywności oparte na AI, wyjątkową jakość dźwięku/wideo i silne zabezpieczenia z systemem Windows 11 Secured-core i TPM 2.0. Jego trwała konstrukcja sprawia, że jest to niezawodny wybór dla wymagających środowisk pracy.
Zwiększ swoją wydajność, gdziekolwiek jesteś
Kompaktowy i elegancki ASUS ExpertBook P1 waży zaledwie 1,6 kg1, ma zapierający dech w piersiach nowy design i charakteryzuje się wyjątkową wydajnością, która zwiększa Twoją produktywność dzięki zupełnie nowemu narzędziu ASUS AI ExpertMeet2. Został zaprojektowany tak, aby zapewniać doskonałą wydajność dzięki procesorowi Intel Core i7 do 13. generacji i oferuje pojemność do 1 TB z obsługą RAID z dwoma dyskami SSD, co zapewnia lepszą niezawodność danych lub szybszą pracę. ASUS ExpertBook P1 został również zaprojektowany tak, aby chronić Twoją prywatność i dane biznesowe za pomocą wbudowanego czujnika linii papilarnych i zintegrowanego układu TPM 2.06 Twojego niezawodnego, zaufanego towarzysza podróży, gotowego wykonać każde zadanie na czas.
Dane techniczne
| TCO Certified | Tak |
| Typ | Notebook |
| Model | ExpertBook P1 (P1503) |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 3.5 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.7 GHz |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 12 |
| Liczba wątków | 16 |
| Cache L3 | 18 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-13500H |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Jasność | 300 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 133 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Nie |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-C Gen 2 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 50 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Liczba komór | 3-komorowa |
| System operacyjny | Windows 11 Home |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 19.9 mm |
| Szerokość | 359.5 mm |
| Głębokość | 232.2 mm |
| Waga | 1.63 kg |