Producenci
Asus Notebook P5405CSA-NZ0407X ultra 5 228V 14 cali/32/1TB/Windows11Pro
Opis
ASUS ExpertBook P5 łączy zaawansowane możliwości AI z solidną konstrukcją, dostosowaną do potrzeb nowoczesnych profesjonalistów. Wyposażony w procesory Intel Core Ultra, oferuje narzędzia zwiększające produktywność oparte na sztucznej inteligencji, wyjątkową jakość audio/wideo i silne zabezpieczenia dzięki systemowi Windows 11 Secured-core i TPM 2.0. Elegancka, trwała konstrukcja i 14-calowy wyświetlacz 16:10 2,5K sprawiają, że jest to stylowy i niezawodny wybór dla wymagających środowisk pracy.
Dane techniczne
| Typ | Notebook |
| Model | ExpertBook P5 |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra |
| Taktowanie procesora | 1.6 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.5 GHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 8 |
| Liczba wątków | 8 |
| Cache L3 | 8 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core Ultra 5 228V |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Rozdzielczość | 2560 x 1600 (WQXGA) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Jasność | 400 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Intel Arc |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 32 GB |
| Rodzaj pamięci | LPDDR5x |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Thunderbolt 4 |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 2 |
| Porty wideo | 2 x Thunderbolt 4 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 63 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Liczba komór | 3-komorowa |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 16.4 mm |
| Szerokość | 312 mm |
| Głębokość | 223.2 mm |
| Waga | 1.27 kg |