Producenci
Asus Obudowa A21 micro-ATX White Micro/Mini-ATX NO FAN
Opis
Obudowa ASUS A21 formatu micro ATX oferuje obsługę radiatorów 360 mm i karty graficznej 380 mm. Jest dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych i umożliwia uporządkowane ułożenie kabli.
- Szeroka kompatybilność: obudowa A21 obsługuje chłodziarki o długości do 360 mm, karty graficzne o długości do 380 mm i układy chłodzenia powietrzem do procesora o wysokości do 165 mm.
- Wydajne chłodzenie: siatkowa powierzchnia panelu przedniego ma przepuszczalność 40%, co zapewnia maksymalną równowagę pomiędzy efektywnym przepływem powietrza, filtrowaniem kurzu i widocznością oświetlenia RGB.
- Optymalne zarządzanie kablami: A21 udostępnia schowek za płytą główną o szerokości 33 mm, który pozwala ukryć kable i zapewnić uporządkowany wygląd.
Dane techniczne
| Typ obudowy | Mini Tower |
| Format | Micro ATX |
| Format | Mini-ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Liczba miejsc montażowych | 5 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 1 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 0 |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 7 |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (góra) |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (przód) |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 120 mm (tył) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (tył) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 140 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 280 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 360 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 280 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 360 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 140 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (przód) |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.2 Gen1 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 380 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 165 mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 210 mm |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 220 x 430 x 465 mm |
| Waga | 7.3 kg |