Producenci
Asus Obudowa Plus A21 micro-ATX czarna
Opis
Obudowa Plus A21 micro-ATX
- Ukryte złącza: rozwiązanie jest kompatybilne z płytami głównymi wyposażonymi w ukryte złącza i pozwala wykonać optymalną organizację kabli, co zapewnia uporządkowany wygląd całego systemu.
- Szeroka kompatybilność: obudowa A21 PLUS obsługuje chłodziarki o długości do 360 mm, karty graficzne o długości do 380 mm i układy chłodzenia powietrzem do procesora o wysokości do 165 mm.
- Wydajne chłodzenie: obudowa A21 PLUS jest wyposażona w cztery wentylatory ARGB do doskonałego chłodzenia, a siatkowa powierzchnia panelu przedniego ma przepuszczalność 40%, co zapewnia optymalną równowagę pomiędzy wydajnym przepływem powietrza, efektywnym filtrowaniem kurzu i dobrą widocznością oświetlenia RGB.
- Optymalne zarządzanie kablami: A21 PLUS udostępnia schowek za płytą główną o szerokości 33 mm, który pozwala ukryć kable i zapewnić uporządkowany wygląd.
Dane techniczne
| Typ obudowy | Mini Tower |
| Format | Micro ATX |
| Format | Mini ITX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | ARGB |
| Liczba miejsc montażowych | 3 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 4 |
| Zainstalowane wentylatory | 3 x 120 mm ARGB (przód) |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 120 mm ARGB (tył) |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 7 |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (góra) |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (przód) |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 120 mm (tył) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 140 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 280 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 360 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 280 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (tył) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 140 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 360 mm (góra) |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 5 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.2 Gen1 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 380 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 165 mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 210 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 430 x 220 x 465 mm |
| Waga | 8.1 kg |