Producenci
Asus Obudowa ROG Hyperion GR701 BTF Edition E-ATX
Opis
Obudowa ROG Hyperion GR701 BTF Edition E-ATX
Obudowa komputerowa ROG Hyperion GR701 BTF Edition E-ATX, kompatybilność z płytami głównymi z ukrytymi złączami, obsługa dwóch radiatorów 420 mm, czterech wentylatorów 140 mm, metalowy wspornik na GPU, miejsce do przechowywania drobnych akcesoriów, koncentrator do wentylatorów ARGB, obsługa szybkiego ładowania z mocą 60 W.
- Optymalnie uporządkowany wygląd: Obsługa płyt głównych z ukrytymi złączami zapewnia uporządkowany wygląd niemalże bez żadnych widocznych kabli.
- Ekstra przestrzeń: największe karty graficzne mają zapewnione dużo miejsca, a do zarządzania kablami dostępna jest pojemna komora o głębokości 34 mm wraz z kanałem kablowym o szerokości 46 mm.
- Ekstra wygoda: panele boczne na zawiasach montowane bez użycia narzędzi, wbudowana szuflada do przechowywania akcesoriów i zintegrowany wspornik na kartę graficzną to elementy zapewniające lepsze wrażenia podczas składania systemu.
- Ekstra moc: dwa porty USB Type-C, obsługa szybkiego ładowania z mocą 60 W, konstrukcja ramowa i uchwyty ze wzmocnieniem aluminiowym wszystko to zapewnia moc i najwyższą wytrzymałość.
- Ekstra styl: koncentrator wentylatorów i panel oświetlenia obsługują technologię Aura Sync, a obudowa jest wykończona anodyzowanym metalem i wzorem z cienkimi liniami.
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | Micro ATX |
| Format | E-ATX |
| Format | ATX |
| Format | Mini ITX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | Tak |
| Liczba miejsc montażowych | 6 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 6 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 4 |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 140 mm (tył) |
| Zainstalowane wentylatory | 3 x 140 mm (przód) |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 7 |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (przód) |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 120 mm lub 1 x 140 mm (tył) |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 140 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 280 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 140 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (tył) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 420 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 140 mm (tył) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 360 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 420 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 360 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 280 mm (góra) |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 12 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.1 Typ C |
| Złącza na przednim panelu | Reset |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Złącza na przednim panelu | 4 x USB 3.2 Gen1 |
| Złącza na przednim panelu | Sterowanie światłem |
| Maksymalna długość karty graficznej | 460 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 190 mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 240 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 639 x 268 x 659 mm |
| Waga | 21.3 kg |
| Pozostałe parametry | Gniazda rozszerzeń: 9 + 3 (dodatkowe pionowe) |