Producenci
Asus Obudowa ROG Strix Helios EATX, ATX, MicroATX, MiniIT, Aluminum, Tempered Glass, ABS Plastic
Opis
Obudowa ROG Strix Helios EATX, ATX, MicroATX, MiniIT, Aluminum, Tempered Glass, ABS Plastic
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | Micro ATX |
| Format | E-ATX |
| Format | ATX |
| Format | Mini ITX |
| Panel boczny | Tak |
| Liczba miejsc montażowych | 6 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 4 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Wentylator | 14 cm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 250 x 565 x 591 mm |
| Waga | 18 kg |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.1 Typ C |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 4 x USB 3.0 |
| Pozostałe parametry | Chłodzenie
Radiator
Zainstalowane wentylatory
|