Producenci
Asus Obudowa TUF GAMING GT301 AuraRGB FUN / czarna
Opis
Kompaktowa obudowa mid-tower ASUS TUF Gaming GT301 ATX z panelem bocznym ze szkła hartowanego, panelem przednim o strukturze plastra miodu, 120-milimetrowym wentylatorem AURA adresowalnym RGB, wieszakiem na słuchawki i wspornikiem chłodnicy 360 mm.
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Liczba miejsc montażowych | 6 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 4 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Wentylator | 12 cm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 426 x 214 x 482 mm |
| Waga | 7.2 kg |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Pozostałe parametry |
|