Producenci
Asus Obudowa TUF GAMING GT501 120mm AuraSync/EATX czarna
Opis
Obudowa ASUS TUF Gaming GT501; EATX, metalowy panel przedni, panel boczny z hartowanego szkła, wentylator RGB 120 mm, wentylator PWM 140 mm, miejsce na radiator i USB 3.1 Gen 1
- Zaprojektowana, by zostać zauważoną: metalowy panel przedni z niestandardowym wzorem TUF Gaming oraz panel boczny z przydymionego szkła hartowanego o grubości 4 mm, doskonale eksponuje wewnętrzne elementy Twojej konstrukcji.
- Mobilna stacja bojowa: Ergonomiczne, tkane bawełniane uchwyty do przenoszenia umożliwiają łatwy i bezpieczny transport do 30 kg.
- Wydajne chłodzenie: wyposażona w trzy podświetlane wentylatory 120 mm Aura Sync RGB i jeden tylny wentylator 140 mm PWM, a także do siedmiu punktów mocowania wentylatorów dla ukierunkowanego przepływu powietrza.
- Posiada miejsce dla chłodnic wodnych 360 mm montowanych z przodu i na górze oraz chłodnicy 140 mm z tyłu.
- Idealna do płyt głównych TUF Gaming: Rozmieszczenie wentylatorów i kabli zoptymalizowane pod kątem sprzętu TUF Gaming i gotowe do doskonałej kontroli chłodzenia za pomocą naszego oprogramowania Fan Xpert 4.
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | Micro ATX |
| Format | E-ATX |
| Format | ATX |
| Format | Mini ITX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Liczba miejsc montażowych | 7 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 4 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Wentylator | 12 cm |
| Wentylator | 14 cm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 552 x 251 x 545 mm |
| Waga | 10.5 kg |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Pozostałe parametry |
Możliwość zainstalowania radiatora (przód):
Możliwość zainstalowania radiatora (góra):
Możliwość zainstalowania radiatora (tył):
Wyjmowane filtry przeciwpyłowe:
Wsparcie chłodzenia (przód):
Wsparcie chłodzenia (góra):
Wsparcie chłodzenia (tył):
Gniazda rozszerzeń:
|