Producenci
Asus Obudowa TUF Gaming GT502+ czarna
Opis
Obudowa TUF Gaming GT502+
Obudowa dwukomorowa
TUF Gaming GT502 PLUS umożliwia stworzenie niezależnych stref chłodzenia dla CPU i GPU.
Panoramiczny widok
Panele z hartowanego szkła są gustownie przyciemnione i zapewniają wgląd do wewnątrz do prezentacji systemu.
Superszybki port USB Type-C na panelu przednim
Na panelu przednim znajduje się port USB 3.2 Gen 2 Type-C, który zapewnia szybkości transferów do 10 Gb/s.
Panele boczne montowane bez użycia narzędzi
Panele boczne można łatwo zdjąć, naciskając przycisk ukryty z tyłu obudowy.
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | Micro ATX |
| Format | ATX |
| Format | Mini ITX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Liczba miejsc montażowych | 4 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 4 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 4 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 4 |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 120 mm ARGB (tył) |
| Zainstalowane wentylatory | 3 x 120 mm ARGB (góra) |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 13 |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm (bok) |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 120 mm (tył) |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (bok) |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (góra) |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm (dół) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 140 mm (bok) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 280 mm (bok) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (tył) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (bok) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 140 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 360 mm (bok) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 280 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (bok) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 360 mm (góra) |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 11 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.2 Gen1 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x UBS 3.2 Gen 2x2 Type-C |
| Złącza na przednim panelu | Sterowanie światłem |
| Maksymalna długość karty graficznej | 400 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 163 mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 200 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 285 x 450 x 446 mm |
| Waga | 11.9 kg |
| Pozostałe parametry | Gniazda rozszerzeń: 8 + 3 (dodatkowy pionowy) |