Producenci
Asus Plecak na laptopa 15.6 cali ROG Archer BP1505 czarny
Opis
Dane techniczne
| Rodzaj | Plecak |
| Przekątna ekranu | 15,1'' |
| Przekątna ekranu | 14,1'' |
| Przekątna ekranu | 11,6'' |
| Przekątna ekranu | 13,1'' |
| Przekątna ekranu | 14,4'' |
| Przekątna ekranu | 12.9" |
| Przekątna ekranu | 12,45'' |
| Przekątna ekranu | 15,4'' |
| Przekątna ekranu | 13,3'' |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Przekątna ekranu | 11.3'' |
| Przekątna ekranu | 13,4'' |
| Przekątna ekranu | 15,3'' |
| Przekątna ekranu | 14.2'' |
| Przekątna ekranu | 11'' |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Przekątna ekranu | 12.3'' |
| Przekątna ekranu | 13,5'' |
| Przekątna ekranu | 15'' |
| Przekątna ekranu | 13'' |
| Przekątna ekranu | 13,6'' |
| Przekątna ekranu | 11.1'' |
| Przekątna ekranu | 15,5'' |
| Przekątna ekranu | 12.5'' |
| Przekątna ekranu | 13.9'' |
| Przekątna ekranu | 12'' |
| Przekątna ekranu | 12.1'' |
| Przekątna ekranu | 14.5'' |
| Przekątna ekranu | 12,4'' |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | TPU |
| Materiał | Cordura Polyester |
| Wymiary | 430 x 300 x 110 mm |
| Waga | 1 kg |
| Kolor | Czarny |
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej ekranu od 11 do 15,6 cali |
| Pozostałe parametry | Wodoodporny |