Producenci
Asus Płyta Główna PRIME B450-PLUS AM4 4DDR4 DVI/HDMI/M.2 ATX
Opis
Płyta Główna PRIME B450-PLUS AM4 4DDR4 DVI/HDMI/M.2 ATX
Dane techniczne
| Model | PRIME B450-PLUS |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen |
| Producent chipsetu | AMD |
| Chipset | AMD B450 |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Liczba gniazd DDR4 | 4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2800 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2666 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3000 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2133 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2400 MHz |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 16 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 8 |
| Gniazda rozszerzeń | 3 x PCIe 2.0 x 1 |
| Maksymalna ilość urządzeń SATA | 4 |
| RAID | Tak |
| Szczegółowe dane o interfejsach dysków/napędów | Raid 0, 1, 10 |
| Karta dźwiękowa | Realtek ALC887-VD2 8-Channel High Definition Audio CODEC |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Interfejs sieciowy | Realtek RTL8111H |
| Porty USB na tylnym panelu | 7 |
| Porty USB do wyprowadzenia z płyty | 6 |
| Liczba portów USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 | 0 |
| Liczba portów USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 | 7 |
| Port / Złącze COM | Tak |
| Złącza zewnętrzne | 1 x HDMI |
| Złącza zewnętrzne | 1 x RJ-45 |
| Złącza zewnętrzne | 1 x Głośnik centralny / Subwoofer |
| Złącza zewnętrzne | 1 x DVI-D |
| Złącza zewnętrzne | 1 x MIC |
| Złącza zewnętrzne | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Złącza zewnętrzne | 2 x USB 2.0 |
| Złącza zewnętrzne | 1 x Line Out |
| Złącza zewnętrzne | 1 x PS/2 Klawiatura/Mysz Combo |
| Złącza zewnętrzne | 4 x USB 3.1 |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x USB 3.1 |
| Złącza dostępne na płycie | 6 x SATA III 6Gb/s |
| Złącza dostępne na płycie | 2 x USB 2.0/1.1 |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 24pin ATX zasilanie |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 4pin wentylator procesora |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x System panel |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 8pin 12V zasilanie |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Przycisk Clear CMOS |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Port szeregowy |
| Złącza dostępne na płycie | 3 x 4pin wentylator obudowy |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x M.2 |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Przedni panel audio |
| Funkcje specjalne | ASUS TUF PROTECTION |
| Bios | 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS, PnP, SM BIOS 3.1, ACPI 6.1, Multi-language BIOS, ASUS EZ Flash 3, ASUS CrashFree BIOS 3, F3 My Favorite, Last Modified log, F12 PrintScreen,F4 AURA ON/OFF, F9 Search and ASUS DRAM SPD (Serial Presence Detect) memory information |
| Format płyty | ATX |
| Wymiary | 30.5 cm x 23.4 cm |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Unboxing |