Producenci
Asus Płyta główna PRIME B450M-A II AM4 DDR4 HDMI/DVI/DSUB/M.2 mATX
Opis
Płyta główna AMD B450 (Ryzen AM4) micro ATX z obsługą M.2, HDMI / DVI-D / D-Sub, SATA 6 Gb / s, 1 Gb Ethernet, USB 3.2 Gen 2 Type-A, BIOS FlashBack i oświetleniem Aura Sync RGB wsparcie.
Dane techniczne
| Model | PRIME B450M-A II |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Rodzina procesora | Bez procesora |
| Zintegrowany procesor | Nie |
| Producent chipsetu | AMD |
| Chipset | AMD B450 |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Liczba gniazd DDR4 | 4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2800 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2133 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2400 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2666 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3000 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3733 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3300 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4000 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3600 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3866 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3400 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4400 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3466 MHz |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 16 |
| Maksymalna ilość urządzeń SATA | 6 |
| RAID | Tak |
| Szczegółowe dane o interfejsach dysków/napędów | Raid 0, 1, 10 |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Interfejs sieciowy | Realtek RTL8111H |
| Porty USB na tylnym panelu | 6 |
| Porty USB do wyprowadzenia z płyty | 6 |
| Liczba portów USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 | 6 |
| Liczba portów USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 | 2 |
| Port / Złącze COM | Tak |
| Złącza zewnętrzne | 1 x D-Sub |
| Złącza zewnętrzne | 1 x Line Out |
| Złącza zewnętrzne | 1 x DVI-D |
| Złącza zewnętrzne | 1 x Line In |
| Złącza zewnętrzne | 1 x PS/2 Klawiatura/Mysz Combo |
| Złącza zewnętrzne | 1 x Przycisk BIOS Flash |
| Złącza zewnętrzne | 1 x HDMI |
| Złącza zewnętrzne | 1 x MIC |
| Złącza zewnętrzne | 6 x USB 3.1 |
| Złącza zewnętrzne | 1 x RJ-45 |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Port szeregowy |
| Złącza dostępne na płycie | 2 x USB 2.0/1.1 |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x TPM |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x M.2 |
| Złącza dostępne na płycie | 2 x 4pin wentylator obudowy |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Wyjście S/PDIF |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Przedni panel audio |
| Złącza dostępne na płycie | 6 x SATA III 6Gb/s |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 24pin ATX zasilanie |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 4pin wentylator procesora |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x System panel |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 8pin 12V zasilanie |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Przycisk Clear CMOS |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x USB 3.1 |
| Funkcje specjalne | ASUS 5X PROTECTION III - ASUS DIGI+ VRM - ASUS LANGuard - ASUS Overvoltage Protection - ASUS SafeSlot Core - ASUS Stainless-Steel Back I/O ASUS Q-Design - ASUS Q-DIMM - ASUS Q-Slot ASUS Thermal Solution - Aluminum heatsink design ASUS EZ DIY - BIOS FlashBack button - BIOS FlashBack LED AURA Sync - AURA RGB header ASUS Lighting Control |
| Bios | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Format płyty | micro ATX |
| Wymiary | 24.4 cm x 24 cm |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |