Producenci
Asus Płyta główna PRIME B450M-K II AM4 2D DR4 DVI/DSUB/USB3.1/M.2 mATX
Opis
Płyta główna AMD AM4 o formacie mATX z oświetleniem LED, obsługą pamięci DDR4 4400 MHz, gniazdami M.2, SATA Gb/s oraz USB 3.1 Gen 2
Dane techniczne
| Model | PRIME B450M-K II |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Rodzina procesora | Bez procesora |
| Zintegrowany procesor | Nie |
| Producent chipsetu | AMD |
| Chipset | AMD B450 |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Liczba gniazd DDR4 | 2 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2800 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2933 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3466 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4400 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2666 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3000 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2133 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2400 MHz |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Maksymalna ilość urządzeń SATA | 4 |
| RAID | Tak |
| Szczegółowe dane o interfejsach dysków/napędów | Obsługa Raid 0, 1, 10 |
| Grafika | Integrated Graphics in the 2nd and 1st Gen AMD Ryzen with Radeon Vega Graphics/ Athlon with Radeon Vega Graphics Processors Obsługa wielu wyjść VGA : porty DVI-D/D-Sub
|
| Karta dźwiękowa | Realtek ALC887 8-kanałowe Kodek High Definition Audio Opcje audio :
|
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Interfejs sieciowy |
|
| Porty USB na tylnym panelu | 6 |
| Porty USB do wyprowadzenia z płyty | 6 |
| Liczba portów USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 | 6 |
| Liczba portów USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 | 2 |
| Port / Złącze COM | Tak |
| Złącza zewnętrzne | 1 x PS/2 Klawiatura |
| Złącza zewnętrzne | 1 x Line Out |
| Złącza zewnętrzne | 1 x MIC |
| Złącza zewnętrzne | 1 x PS/2 Myszka |
| Złącza zewnętrzne | 1 x D-Sub |
| Złącza zewnętrzne | 4 x USB 3.0 |
| Złącza zewnętrzne | 1 x DVI-D |
| Złącza zewnętrzne | 2 x USB 3.1 Type-C |
| Złącza zewnętrzne | 1 x Line In |
| Złącza zewnętrzne | 1 x RJ-45 |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x USB 3.1 |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 24pin ATX zasilanie |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 4pin wentylator obudowy |
| Złącza dostępne na płycie | 2 x USB 2.0/1.1 |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Wyjście S/PDIF |
| Złącza dostępne na płycie | 4 x SATA III 6Gb/s |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 4pin wentylator procesora |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x System panel |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 8pin 12V zasilanie |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Zworka Clear CMOS |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Port szeregowy |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x M.2 |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Przedni panel audio |
| Funkcje specjalne | ASUS 5X Protection III : - ASUS SafeSlot Core: Wzmocnione gniazdo PCIe zapobiega uszkodzeniom - ASUS LANGuard: Ochrona przed przepięciami w sieci LAN, wyładowaniami atmosferycznymi i elektrostatycznymi! - ASUS Overvoltage Protection: Światowej klasy ochrona obwodu przed przepięciem - ATylny panel we/wy ASUS ze stali nierdzewnej: 3 x lepsza odporność na korozję zapewnia większą trwałość! - ASUS DIGI+ VRM: Premium components provide better power efficiency Wyjątkowe funkcje ASUS-a : - AI Suite 3 - Ai Charger Ciche rozwiązanie termiczne ASUS-a : - Stylowy układ chłodzenia radiatorem bez wentylatora - ASUS Fan Xpert ASUS EZ DIY : - ASUS CrashFree BIOS 3 - ASUS EZ Flash 3 - Wielojęzyczny BIOS - ASUS UEFI BIOS EZ Mode ASUS Q-Design : - ASUS Q-Slot - ASUS Q-DIMM |
| Bios | 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS, PnP, SM BIOS 3.1, ACPI 6.1, Multi-language BIOS, ASUS EZ Flash 3, ASUS CrashFree BIOS 3, F3 My Favorite, Last Modified log, F12 PrintScreen, ASUS DRAM SPD (Serial Presence Detect) memory information, F6 Qfan Control |
| Format płyty | micro ATX |
| Wymiary | 22.6 cm x 22.1 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |