Producenci
Asus Płyta główna PRIME H510M-K s1200 R2.0 2DDR4 HDMI mATX
Opis
Płyta główna Intel H470 (LGA 1200) w formacie micro ATX z PCIe 4.0, gniazdem M.2 32 Gb/s, HDMI, VGA, USB 3.2 Gen 1 Type-A, SATA 6 Gb/s, obsługa pamięci Intel Optane, FAN Xpert, Armoury Crate, 5X OCHRONA III
- Gniazdo Intel LGA 1200: Gotowe na procesory Intel 11. i 10. generacji
- Ultraszybka łączność: PCIe 4.0, gniazdo M.2 32 Gb/s, Ethernet 1 Gb i USB 3.2 Gen 1
- Kompleksowe chłodzenie: radiator PCH i Fan Xpert
- 5X Protection III: Wiele zabezpieczeń sprzętowych zapewniających wszechstronną ochronę
Dane techniczne
| Model | PRIME H510M-K R2.0 |
| Gniazdo procesora | LGA1200 |
| Rodzina procesora | Intel Celeron |
| Rodzina procesora | Intel Pentium Gold |
| Rodzina procesora | Intel Core |
| Zintegrowany procesor | Nie |
| Producent chipsetu | Intel |
| Chipset | Intel H470 Chipset |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Liczba gniazd DDR4 | 2 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2933 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2800 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2666 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3000 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2133 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2400 MHz |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 16 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 16 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 1 |
| Maksymalna ilość urządzeń SATA | 4 |
| RAID | Nie |
| Grafika |
|
| Karta dźwiękowa | Kodek audio Realtek 7.1 surround Sound High Definition*
Funkcje audio
|
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Interfejs sieciowy |
|
| Porty USB na tylnym panelu | 6 |
| Porty USB do wyprowadzenia z płyty | 6 |
| Liczba portów USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 | 6 |
| Liczba portów USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 | 0 |
| FireWire (IEEE 1394) | Nie |
| Port / Złącze COM | Tak |
| Port / Złącze LPT | Nie |
| Złącza zewnętrzne | 1 x MIC |
| Złącza zewnętrzne | 1 x HDMI |
| Złącza zewnętrzne | 1 x RJ-45 |
| Złącza zewnętrzne | 1 x D-Sub |
| Złącza zewnętrzne | 1 x Line Out |
| Złącza zewnętrzne | 1 x Line In |
| Złącza zewnętrzne | 2 x USB 2.0 |
| Złącza zewnętrzne | 1 x PS/2 Klawiatura/Mysz Combo |
| Złącza zewnętrzne | 4 x USB 3.0 |
| Złącza zewnętrzne | 1 x Przycisk Clear CMOS |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 4pin wentylator procesora |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x System panel |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 8pin 12V zasilanie |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Przedni panel audio |
| Złącza dostępne na płycie | 2 x USB 2.0/1.1 |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 24pin ATX zasilanie |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 4pin wentylator obudowy |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Wyjście S/PDIF |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x USB 3.0 |
| Złącza dostępne na płycie | 4 x SATA III 6Gb/s |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Taśma LED RGB |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Port szeregowy |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x TPM |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x M.2 |
| Bios | 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Format płyty | micro ATX |
| Wymiary | 22.6 cm x 20.3 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Oprogramowanie | ASUS Exclusive Software |