Producenci
Asus Płyta główna PRIME H610M-K D4 s1700 2DDR4 DP/HDMI M.2 mATX
Opis
Płyta główna Intel H610 (LGA 1700) mic-ATX z DDR4, PCIe 4.0, gniazdo M.2, Realtek 1 Gb Ethernet, HDMI, D-Sub, porty USB 3.2 Gen 1, SATA 6 Gb/s, nagłówek COM, nagłówek RGB
Dane techniczne
| Model | PRIME H610M-K D4 |
| Gniazdo procesora | LGA1700 |
| Rodzina procesora | Bez procesora |
| Zintegrowany procesor | Nie |
| Producent chipsetu | Intel |
| Chipset | Intel H610 Chipset |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Liczba gniazd DDR4 | 2 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2933 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2800 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2666 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2133 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2400 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3000 MHz |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 1 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 16 |
| Maksymalna ilość urządzeń SATA | 4 |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty USB na tylnym panelu | 6 |
| Porty USB do wyprowadzenia z płyty | 4 |
| Liczba portów USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 | 4 |
| Port / Złącze COM | Tak |
| Złącza zewnętrzne | 1 x Line In |
| Złącza zewnętrzne | 4 x USB 2.0 |
| Złącza zewnętrzne | 1 x D-Sub |
| Złącza zewnętrzne | 1 x HDMI |
| Złącza zewnętrzne | 1 x MIC |
| Złącza zewnętrzne | 1 x PS/2 Klawiatura/Mysz Combo |
| Złącza zewnętrzne | 1 x RJ-45 |
| Złącza zewnętrzne | 1 x Line Out |
| Złącza zewnętrzne | 2 x USB 3.0 |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 4pin wentylator procesora |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Wyjście S/PDIF |
| Złącza dostępne na płycie | 4 x SATA III 6Gb/s |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 8pin 12V zasilanie |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Przycisk Clear CMOS |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Przedni panel audio |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Port szeregowy |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x TPM |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x M.2 |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x USB 2.0/1.1 |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 24pin ATX zasilanie |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 4pin wentylator obudowy |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x USB 3.0 |
| Funkcje specjalne |
|
| Bios | 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Format płyty | micro ATX |
| Wymiary | 23.4 cm x 20.3 cm |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |