Producenci
Asus Płyta główna TUF GAMING A620M-PLUS WIFI AM5 4DDR5 HDMI/DP mATX
Opis
Dane techniczne
| Model | TUF GAMING A620M-PLUS WIFI |
| Gniazdo procesora | Socket AM5 |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen |
| Zintegrowany procesor | Nie |
| Producent chipsetu | AMD |
| Chipset | AMD A620 Chipset |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Liczba gniazd DDR5 | 4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 6600 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 7000 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4800 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5400 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 6000 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 6800 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5200 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 6200 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 6400 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5000 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 7600 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 133 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5800 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 7200 MHz |
| Maks. wielkość pamięci | 192 GB |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 3.0 x 1 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 16 |
| Maksymalna ilość urządzeń SATA | 4 |
| RAID | Tak |
| Szczegółowe dane o interfejsach dysków/napędów | Raid 0, 1, 10 |
| Karta dźwiękowa | Realtek 7.1 |
| Interfejs sieciowy |
|
| Porty USB na tylnym panelu | 6 |
| Porty USB do wyprowadzenia z płyty | 6 |
| Liczba portów USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 | 2 |
| FireWire (IEEE 1394) | Nie |
| Port / Złącze COM | Tak |
| Port / Złącze LPT | Nie |
| Złącza zewnętrzne | 1 x Wi-Fi Module |
| Złącza zewnętrzne | 1 x Line In |
| Złącza zewnętrzne | 4 x USB 2.0 |
| Złącza zewnętrzne | 1 x PS/2 Klawiatura/Mysz Combo |
| Złącza zewnętrzne | 1 x MIC |
| Złącza zewnętrzne | 2 x DisplayPort |
| Złącza zewnętrzne | 1 x Line Out |
| Złącza zewnętrzne | 1 x Przycisk USB BIOS Flashback |
| Złącza zewnętrzne | 1 x HDMI |
| Złącza zewnętrzne | 1 x RJ-45 |
| Złącza zewnętrzne | 1 x Przycisk BIOS Flash |
| Złącza zewnętrzne | 2 x USB 3.0 |
| Złącza dostępne na płycie | 2 x USB 2.0/1.1 |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Wyjście S/PDIF |
| Złącza dostępne na płycie | 4 x SATA III 6Gb/s |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 4pin wentylator procesora |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x System panel |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 8pin 12V zasilanie |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Przycisk Clear CMOS |
| Złącza dostępne na płycie | 2 x 4pin wentylator obudowy |
| Złącza dostępne na płycie | 2 x M.2 |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Przedni panel audio |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 24pin ATX zasilanie |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x USB 3.0 |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Port szeregowy |
| Złącza dostępne na płycie | 3 x Adresowalna dioda LED |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x USB C |
| Funkcje specjalne | ASUS TUF PROTECTION
|
| Bios | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Format płyty | micro ATX |
| Wymiary | 24,4 x 24,4 cm |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |