Producenci
Asus Projektor ZenBeam E1 300L/6000mAh/HDMI/MHL/WL
Opis
Dane techniczne
| Model | ZenBeam E2 |
| Projekcja | Krótkoogniskowa |
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Technologia wyświetlania | LED |
| Rozdzielczość | 854 x 480 (WVGA) |
| Jasność | 300 ANSI Lumenów |
| Kontrast statyczny | 400:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 1,30:1 |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Trwałość źródła światła | 30000 h |
| Audio | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x MHL-HDMI |
| Poziom hałasu | 30 dB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Różowe złoto |
| Wymiary | 110 x 39.5 x 107 mm |
| Waga | 410 g |