Producenci
Asus Projektor ZenBeam Latte L1 DLP/LED/400:1/HDMI/Wirelles/USB/BT
Opis
Przenośny projektor LED ASUS ZenBeam Latte L1 - 300 lumenów, 720p, dźwięk firmy Harman Kardon, głośnik Bluetooth 10 W, 3 godziny odtwarzania wideo, projekcja bezprzewodowa, wbudowany akumulator, USB typu A, HDMI
Dane techniczne
| Model | ZenBeam Latte L1 |
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Jasność | 300 ANSI Lumenów |
| Kontrast statyczny | 400:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 1,20:1 |
| Zoom | Manualny |
| Minimalna przekątna obrazu | 30 '' |
| Maksymalna przekątna obrazu | 120 '' |
| Minimalna odległość ekranu | 0.8 m |
| Maksymalna odległość ekranu | 3.2 m |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Trwałość źródła światła | 30000 h |
| Audio | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Poziom hałasu | 30 dB |
| Pobór mocy | 36 W |
| Pozostałe parametry | Żywotność baterii (maks.): Do 3 godzin |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 131 x 90 x 90 mm |
| Waga | 585 g |