Producenci
Asus Punkt dostępu/wzmaczniacz sieci RP-AC51 WiFi AC750
Opis
Bezprzewodowy, dwupasmowy wzmacniacz sygnału w technologii AC750
- Rozszerz zasięg szybkiego sygnału Wi-Fi ze swojego routera ciesz się łączną dwuzakresową prędkością nawet do 750 Mbps.
- Popraw jakość sygnału Wi-Fi w całym swoim mieszkaniu konstrukcja dwuzakresowych anten z dwoma dodatkowymi antenami zewnętrznymi przedłuża zasięg Wi-Fi do każdego pokoju.
- Łatwa instalacja za pomocą wskaźnika siły sygnału znajdź idealne miejsce dla RP-AC55 przy użyciu wskaźnika LED wyświetlającego siłę sygnału i zainstaluj wszystko jednym kliknięciem.
- Aplikacja ASUS extender instalacja bez użycia komputera, w każdym miejscu i o każdym czasie.
- Wygodne przełączanie trybu pracy natychmiastowe ustawienie najlepszego trybu. Wzmacniacz sygnału, punkt dostępowy albo mostek do mediów.
Dane techniczne
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11n |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo | WPA2-PSK, WPA-PSK |
| Funkcje specjalne |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 152 g |
| Wymiary | 81 x 55 x 34 ~ mm |