Producenci
Asus RP-AC53 Wzmacniacz Sygnalu WiFi DualBand AC750 Repeater
Opis
Superszybkie AC Wi-Fi z akceleracją Wi-Fi TurboQAM™
Chipset standardu 802.11ac, zasilany Wi-Fi piątej generacji (5G Wi-Fi), zapewnia routerowi RT-AC53 szybszą bezprzewodową prędkość niż technologia N. Na poziomie 2,4 GHz dochodzi do 300 Mbps, a przy 5 GHz, sięga 433 Mbps. Ulepszona przepustowość daje ci większą możliwość, by wpłynąć na jakość korzystania z Wi-Fi w domu. W dobie notebooków, komputerów, padów i smartfonów - wszystkie podłączone do Wi-Fi - trzeba przenieść technologię do wyższej generacji, by rozszerzyć twoją łączność teraz i w przyszłości.
Sieć Dual-Band dla płynnej łączności
Router RT-AC53, który obsługuje jednocześnie pasma 2,4 GHz i 5 GHz o przepustowości odpowiednio 400 Mbps i 433 Mbps, osiąga ogólną prędkość 733 Mbps, by zapewnić szybkość i stałość połączenia. Dla podstawowych czynności, np. przeglądanie stron internetowych i pobieranie plików, router korzysta z pasma 2,4 GHz, podczas gdy przy jednoczesnym strumieniowaniu 3D w jakości HD, lub przy korzystaniu z innych wymagających aplikacji, urządzenie bezproblemowo sięga po pasmo 5 GHz.
Zoptymalizowane dla internetu światłowodowego
10- krotnie szybsza sieć gigabitowa WAN pozwoli na korzystanie w pełni z prędkości połączenia wykupionego u dostawcy internetowego.
Złącze EZ (oprogramowanie)
Elastyczne urządzenie 3 w 1 router/AP/ Repeater mode. Szybki wybór routera, Access Pointa czy Repeater mode zajmie zaledwie chwilę dzięki super szybkim ustawieniom w przyjaznym użytkownikowi interfejsie. Bez opóźniania i problemów - wybierz dowolną opcję i połącz się, niezależnie od sytuacji.
Porty
1 x RJ45 dla 10/100/1000 BaseT dla WAN, 2 x RJ45 dla 10/100/1000 BaseT dla LAN
Dane techniczne
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11g |
| Liczba anten | 3 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo | - SmartQoS |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | Przycisk: |
| Zasilanie | - Wejście AC : 110V~240V(50~60Hz) |
| Akcesoria w zestawie | - Router bezprzewodowy RT-AC53 |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 285 g |
| Wymiary | 320 x 190 x 35 mm |
| Pozostałe parametry | Obsługa OS: |