Producenci
Asus Router 4G-AC86U LTE 4G 4LAN 1USB 1SIM
Opis
Dwuzakresowy router z modemem ASUS AC2600 LTE
- Najwyższa zaawansowana prędkość LTE technologia Qualcomm Snapdragon X12 4G LTE kategorii 12 umożliwia korzystanie z Internetu o prędkości do 600 Mb/s w dowolnym miejscu.
- Ultraszybkie Wi-Fi Prędkości Wi-Fi AC2600 zwiększone dzięki dwuzakresowej technologii TurboQAM 4x4, aby z łatwością obsługiwać nawet najbardziej obciążone sieci domowe.
- Ultraszeroki zasięg anteny o wysokiej wydajności, ASUS AiRadar i Range Boost eliminują martwe punkty, a MU-MIMO maksymalizuje wydajność wielu urządzeń.
- Zabezpieczenia klasy komercyjnej AiProtection, oparty na technologii Trend Micro, blokuje i neutralizuje zagrożenia bezpieczeństwa w Internecie dla wszystkich podłączonych urządzeń inteligentnych.
- Portal Easy WiFi Łatwe udostępnianie sieci dzięki klikalnemu portalowi Free WiFi; Rozwijaj swoją firmę dzięki Captive Portal umożliwiającemu logowanie, aby błyskawicznie skonfigurować sieć Wi-Fi klienta lub gościa.
Dane techniczne
| Model | 4G-AC86U |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Max. prędkość pobierania | 600 Mbit/s |
| Max. prędkość wysyłania | 150 Mbit/s |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11n |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 6 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo |
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000Base-T RJ-45 port (WAN) |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000Base-T RJ45 ports |
| Karta SIM | Standard |
| Oprogramowanie | APLIKACJA ASUS Router |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Waga | 797 g |