Producenci
Asus Router 4G-AX56 WiFi 6 AX1800 LTE 4G 4LAN 1WAN 1SIM
Opis
Router 4G-AX56 WiFi 6 AX1800 LTE 4G 4LAN 1WAN 1SIM
Cat.6 300 Mbps dwuzakresowy router WiFi 6 AX1800 LTE, portal przechwytujący, bezpieczeństwo sieci AiProtection Classic, kontrola rodzicielska. Wi-Fi 6 nowej generacji ciesz się ultraszybkimi prędkościami do 1800 Mb/s z najnowszym standardem Wi-Fi 6 (802.11ax) i przepustowością 80 MHz dla lepszej wydajności. Standard WiFi 6 zapewnia przyszłościowe technologie, wyższą wydajność sieci, szybsze prędkości WiFi, większy zasięg i dłuższy czas pracy baterii dla podłączonych urządzeń, zapewniając użytkownikom znacznie lepsze wrażenia z pracy w sieci. Najwyższa prędkość 4G technologia 4G LTE kategorii 6 pozwala cieszyć się 7-krotnie szybszymi prędkościami niż mobilna łączność szerokopasmowa 3G.
Przy całkowitej szybkości sieci około 1800Mbps - 574Mbps w paśmie 2,4 GHz i 1201Mbps w paśmie 5GHz - 4G-AX56 jest 1,5x szybszy niż WiFi 5 2x2 dual-band LTE Modem Router 1.
Dzięki rewolucyjnemu połączeniu technologii OFDMA i MU-MIMO, technologia WiFi 6 zapewnia do 4 razy większą przepustowość sieci i wydajność w środowiskach o dużym natężeniu ruchu. Wi-Fi 5 poprzedniej generacji może obsługiwać tylko jedno urządzenie naraz w każdym kanale sieci, co jest nieefektywnym wykorzystaniem dostępnej przepustowości. Obsługa OFDMA w standardzie WiFi 6 dzieli każdy kanał na małe podkanały, umożliwiając łączenie i jednoczesne przesyłanie sygnałów z wielu urządzeń, co zmniejsza opóźnienia, zapewniając płynniejsze i bardziej responsywne działanie sieci WiFi.
Prawdziwa sieć bezprzewodowa tam, gdzie jej potrzebujesz
4G-AX56 oferuje niezrównaną wygodę użytkowania. Długotrwałe testy gwarantują szeroką kompatybilność i niezawodność. Po prostu włóż kartę Nano SIM i ciesz się wygodą mobilnego połączenia szerokopasmowego 3G/4G w dowolnym miejscu w domu i SOHO przy mniejszym bałaganie na kablach.
Superszybka mobilna łączność szerokopasmowa
4G-AX56 jest wyposażony w najnowszą mobilną łączność szerokopasmową LTE kategorii 6, która łączy dwa pasma komórkowe, aby zapewnić prędkość pobierania Internetu do 300 Mb/s 2 razy szybszą niż LTE kategorii 4 i 7 razy szybszą niż 3G (HSPA+) dzięki czemu możesz udostępniać nawet największe pliki i z łatwością przesyłaj strumieniowo wideo 4K UHD.
Ochrona Twojej sieci domowej
Wszyscy członkowie Twojej rodziny, młodzi czy starsi, są narażeni na niebezpieczeństwa związane z Internetem w każdej chwili, gdy są online. 4G-AX56 zawiera AiProtection wspieraną przez Trend Micro z automatycznymi, regularnie aktualizowanymi sygnaturami bezpieczeństwa, aby chronić Twoje urządzenia i dane osobowe przed zagrożeniami internetowymi. 4G-AX56 ma jeden port Gigabit WAN i cztery porty Gigabit LAN. Smart TV, konsole do gier, urządzenia pamięci masowej NAS, zapasowe łącze internetowe i nie tylko mogą mieć teraz własne dedykowane porty, dzięki czemu 4G-AX56 stanie się solidnym cyfrowym centrum domowym.
Dane techniczne
| Model | 4G-AX56 |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Max. prędkość pobierania | 1201 Mbit/s |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s LAN / DMZ |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000Base-T RJ-45 port (WAN) |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Max. prędkość wysyłania | 1201 Mbit/s |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | IPv4 |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Zasilanie | Zasilacz AC zewnętrzny. |
| Oprogramowanie | APLIKACJA ASUS Router |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Karta SIM | Nano |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Waga | 513 g |
| Kolor | Czarny |