Producenci
Asus Router 4G-N16 LTE 4G N300 SIM 1xLAN
Opis
Router 4G-N16 Wireless-N300 LTE
- Mobilna łączność szerokopasmowa 4G LTE zapewniająca superszybki internet o prędkości do 150 Mb/s
- Szybkość Wireless-N do 300 Mb/s zapewnia niezawodne połączenia Wi-Fi
- Port Ethernet przewodowej sieci LAN
- Podłącz i surfuj! Łatwy w instalacji i obsłudze
Uwolnij swój Internet dzięki ultraszybkiemu 4G LTE!
ASUS 4G-N16 nie jest zwykłym routerem Wi-Fi. Wystarczy włożyć kartę SIM 4G LTE, a wbudowany modem łączy się bezprzewodowo z Internetem za pośrednictwem superszybkiego mobilnego łącza szerokopasmowego. Możesz cieszyć się pobieraniem do 150 Mb/s i wysyłaniem do 50 Mb/s.
5,3x większa prędkość 4G LTE
Dzięki 4G-N16 docenisz niesamowitą prędkość mobilnej technologii szerokopasmowej 4G LTE, zwłaszcza jeśli mieszkasz poza zasięgiem konwencjonalnego łącza szerokopasmowego. Jest w stanie pobierać do 150 Mb/s i przesyłać do 50 Mb/s.
Bezprzewodowa sieć WAN 3G/4G i Wi-Fi 300 Mb/s
Ciesz się bezprzewodową wygodą mobilnego internetu szerokopasmowego 4G LTE! 4G-N16 ma wbudowane gniazdo karty SIM, które umożliwia udostępnianie mobilnego połączenia szerokopasmowego przez Wi-Fi 300 Mb/s w dowolnym miejscu w domu lub biurze. Surfuj po Internecie, pobieraj aplikacje, przesyłaj strumieniowo multimedia i nie tylko - bez plątaniny kabli!
Prawdziwa sieć bezprzewodowa tam, gdzie jej potrzebujesz
4G-N16 oferuje niezrównaną wygodę użytkowania. Wieloletnie testy gwarantują szeroką kompatybilność i niezawodność. Wystarczy włożyć kartę SIM i cieszyć się wygodą mobilnego połączenia szerokopasmowego 3G/4G w dowolnym miejscu w domu i firmie SOHO przy mniejszym bałaganie w kablach.
Odłączane i modernizowane anteny 4G LTE
Zewnętrzne anteny szerokopasmowe działają lepiej niż anteny wewnętrzne. W pomieszczeniach najlepszy odbiór 4G LTE zwykle znajduje się w pobliżu okna. Jeśli takie ustawienie jest niewygodne, dzięki odłączanym antenom można łatwo dodać przedłużacz antenowy.
Dane techniczne
| Model | 4G-N16 |
| Typ | xDSL |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| Transmisja danych | LTE |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Max. prędkość pobierania | 150 MB/s |
| Max. prędkość wysyłania | 50 MB/s |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11n |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo |
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s |
| Karta SIM | Micro |
| Zasilanie | Wyjście DC: 12/0.5A |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Waga | 190 g |
| Pozostałe parametry | Pamięć: 128 MB |