Producenci
Asus Router AX3000 1WAN 4LAN 1USB RT-AX58U
Opis
Dane techniczne
| Model | RT-AX58U |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 Type A |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11ax |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo | WPA3-PSK, WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA-Enterprise , WPA2-Enterprise , WPA3-Enterprise, WPS support |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 523 g |
| Wymiary | 224 x 129 x 160 mm |