Producenci
Asus Router DSL-AC88U ADSL/VDSL AC3100 1WAN 4LAN-1Gb 2USB
Opis
AC3100 dwupasmowy modem i router ADSL/VDSL Gigabit Wi-Fi z funkcją kontroli rodzicielskiej
- Superszybkie połączenie Wi-Fi - DSL-AC88U jest wyposażony w technologię NitroQAMTM (1024-QAM), która zapewnia łączną szybkość transferu do 3167 Mb/s do zadań wymagających dużej przepustowości.
- Kompatybilność DSL, która sprosta przyszłym wymaganiom - obsługa technologii ADSL, ADSL 2/2+, VDSL2 oraz najnowszych połączeń G.fast
- Elastyczność połączeń z Internetem za pośrednictwem DSL lub Ethernet - DSL-AC88U może połączyć się z Internetem na wiele różnych sposobów, oferując DSL do połączeń typu ADSL/VDSL lub gniazdo Ethernet do modemów na światłowodach lub kablowych, co czyni go idealnym rozwiązaniem gotowym na przyszłe aktualizacje dostawcy Internetowego.
Dane techniczne
| Model | DSL-AC88U |
| Typ | ADSL/xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x ADSL (RJ-11) |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 Type A |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 Type A |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | IPv4 |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Bezpieczeństwo | WPA2-PSK, WPA-PSK |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | - Sieciowa konfiguracja interfejsu graficznego |
| Funkcje specjalne | - PPTP Pass-Through |
| Zasilanie | - Wejście prądu przemiennego : 110 ~240 V(50~60HZ) |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Akcesoria w zestawie | - VDSL/ADSL DSL-AC88U |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 795 g |
| Wymiary | 292 x 180 x 61 ~ mm |