Producenci
Asus Router Dual Band WiFi 7 RT-BE58U
Opis
Wysuwany router RT-BE58U WiFi 7 AiMesh
4K-QAM, MLO, wykrywanie AI, port 2.5G WAN/LAN, cztery porty 1G, bezpieczeństwo sieci klasy komercyjnej, kontrola rodzicielska, sieć IoT, sieć dla dzieci, sieć VPN
- Ultraszybkie WiFi 7 - dwuzakresowy router WiFi 7 (802.11be) zwiększa prędkość do 3600 Mb/s, a 4096-QAM zwiększa prędkość transmisji pojedynczego pasma częstotliwości 1,2 razy.
- Wysokowydajny procesor - wyposażony w najnowszy czterordzeniowy procesor 2,0 GHz firmy Broadcom, obsługujący moc obliczeniową do 20 000 DMIPS, bez wysiłku obsługujący różne funkcje oprogramowania i sprzętu.
- Obsługa wielu łączy (MLO) zapewniająca niezwykle płynną łączność - możliwość łączenia się z wieloma pasmami jednocześnie w celu zapewnienia stabilnego połączenia z Internetem i wydajnego przesyłania danych.
- Al Detection on WAN Input - elastyczne wejścia WAN z portem 2,5 Gb WAN/LAN i portem 1 Gb WAN/LAN. Może automatycznie wykryć wejście WAN i skonfigurować się, aby ułatwić proces konfiguracji.
- Bezproblemowa sieć rozszerzalna AiMesh - routery rozszerzalne AiMesh umożliwiają bezproblemowy roaming w całym domu dzięki bogatym, zaawansowanym funkcjom.
- Bezpieczeństwo sieci na poziomie komercyjnym - Bezpieczeństwo sieci dzięki komercyjnemu oprogramowaniu AiProtection Pro firmy Trend Micro, a także skanowanie bezpieczeństwa jednym dotknięciem i bezpieczne przeglądanie.
Dane techniczne
| Model | RT-BE58U |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port (WAN) |
| Porty we/wy | 3 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s LAN / WAN (Combo) |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11be |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Kolor | Czarny |