Asus Router GT-AX11000 Pro ROG Rapture WiFi AX11000
Dostępność: brak towaru
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Asus
Kod produktu: 1_855739
Opis
Elastyczna konfiguracja funkcji portów sieciowych
Stworzony pod kątem wysokiej wydajności i efektywności
GT-AX11000 Pro to router napędzany czterordzeniowym, 64-bitowym procesorem o taktowaniu 2,0 GHz, zapewniający wydajność do obsługi nawet najbardziej wymagającej sieci gamingowej. Udostępnia on zwiększoną o 18% maksymalną przepustowość w łączności sieciowej, gwarantując Ci błyskawiczne transfery danych, a także większą szybkość i optymalne ogólne wrażenia z rozgrywki.
Większy zasięg dzięki RangeBoost Plus
Zasięg dla całego domu
Rozszerzone spektrum UNII 4
Router GT-AX11000 Pro został ulepszony, aby zapewnić obsługę rozszerzonego spektrum UNII 4 z wysokowydajnym kanałem 160 MHz w paśmie 5 GHz. Zwiększa to przepustowość łącza do przesyłu wstecznego (backhaul) i ulepsza wydajność sygnału w zakresie roamingu i ogólnego pokrycia przestrzeni sygnałem.
Trzypoziomowe przyspieszenie gry
Przyśpiesz swoją rozgrywkę za jednym kliknięciem
Przekazywanie portów w trzech krokach
Pełne bezpieczeństwo dla każdego
Zabezpiecz swoje połączenie Wi-Fi gdziekolwiek jesteś
Dane techniczne
Model
GT-AX11000
Typ xDSL
Architektura sieci GigabitEthernet
Porty we/wy 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port (WAN)
Porty we/wy 1 x USB 2.0
Porty we/wy 1 x USB 3.0
Porty we/wy 1 x 10 Gbit/s WAN/LAN
Porty we/wy 4 x 10/100/1000 Mbit/s
Standardy 802.11ax
Pasmo 2,4 GHz
Pasmo 5 GHz
Liczba anten 8
Antena Zewnętrzna odłączana
Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja
  • Operating mode : Router(AiMesh router), AiMesh node, Access point, Repeater, Media bridge
  • Operating system : ASUSWRT
  • Free OS upgrade
  • Firewall
  • Maximum Firewall keyword filter : 64
  • Maximum Firewall network service filter : 32
  • Maximum Firewall URL filter : 64
  • Wake on LAN (WOL)
  • SSH
  • Configuration backup and restore
  • Diagnosis tools
  • Feedback system
  • System log
  • New Device Connect Notification
  • Login Captcha
  • Connection Diagnosis
  • Security Scan
  • Auto Firmware Update
Zasilanie
  • AC Input : 110V~240V(50~60Hz)
  • DC Output : 19 V with max. 3.42 A 19.5 V with max. 3.33 A