Asus Router GT-AXE11000 ROG Rapture WiFi 6 Gaming
Dostępność: brak towaru
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Asus
Kod produktu: 1_810557
Opis
ROG Rapture GT-AXE11000
GT-AXE11000 - trzyzakresowy router gamingowy Wi-Fi 6E (802.11ax), nowe pasmo 6 GHz, port WAN/LAN 2,5 GbE, kompatybilność z PS5, agregacja łączy WAN, technologie VPN Fusion i trzypoziomowego przyspieszenia gry, darmowy pakiet zabezpieczeń sieciowych i obsługa AiMesh
  • Nowe pasmo częstotliwości 6 GHz - szersze kanały i większa pojemność zapewniają wyższą ogólną wydajność, niższy poziom opóźnień oraz mniej zakłóceń.
Znacznie zwiększona liczba obsługiwanych urządzeń
Standard Wi-Fi 6E udostępnia Ci maksymalnie 7 dodatkowych superszybkich kanałów 160 MHz do transmisji z szybkością wielogigabitową i stabilnych połączeń sieciowych. Znacznie zwiększyła się liczba jednocześnie obsługiwanych urządzeń, a jednocześnie zmniejszyło się obciążenie przepustowości sieci, zapewniając większą wydajność dla każdego połączonego z siecią urządzenia Wi-Fi 6E.
Rozwiązania sieciowe kosmicznej ery dla urządzeń z kosmicznej ery
Aby osiągnąć swoją magiczną wydajność, standard Wi-Fi 6E wykorzystuje nowo dostępne i nielicencjonowane spektrum radiowe na paśmie 6 GHz, czyli paśmie przeznaczonym wyłącznie dla urządzeń kompatybilnych z Wi-Fi 6E. Oznacza to, że starsze urządzenia w ogóle nie będą zakłócały wydajności Wi-Fi 6E.
Natychmiastowe połączenie
Ponieważ nowe pasmo 6 GHz jest zarezerwowane ekskluzywnie dla urządzeń Wi-Fi 6E, nie ma potrzeby dynamicznego wyboru częstotliwości (Dynamic Frequency Selection, DFS). Eliminuje to zakłócenia spowodowane na przykład radarami kontroli ruchu lotniczego. Dzięki temu urządzenia mogą szybciej łączyć się z siecią bez opóźnień powodowanych przez DFS.
Stworzony do sieci z wieloma urządzeniami
Dłuższy czas pracy baterii urządzeń
Stworzony pod kątem idealnej łączności sieciowej
Wzmacniacz mocy 6 GHz i czterordzeniowy procesor 1,8 GHz
Zastosowany w routerze GT-AXE11000 nowy wzmacniacz mocy 6 GHz zwiększa zarówno moc sygnału, jak i jego jakość. Czterordzeniowy procesor 64-bitowy o taktowaniu 1,8 GHz wraz z 1 GB pamięci RAM umożliwiają równoległe przetwarzanie dla zwiększonej szybkości podczas obsługi danych z różnych urządzeń. Dzięki temu router z łatwością radzi sobie w nawet najbardziej obciążonych sieciach Wi-Fi 6E.
Zoptymalizowana konstrukcja anteny
W celu zmniejszenia utraty mocy i zmaksymalizowania zasięgu inżynierowie ROG zmniejszyli do minimum odległość pomiędzy złączami płyty głównej a antenami. Dzięki zastosowaniu anten o nowej konstrukcji zoptymalizowano moc sygnału we wszystkich kierunkach, przy czym każda z ośmiu anten jest dobrze odizolowana od sąsiednich, a w szczególności cztery anteny 6 GHz.
Szybkości wielogigabitowe
Trzystopniowe przyspieszenie gry
Jednoczesna gra oraz VPN
Wizualizacja Twojej sieci
Zaawansowana ochrona urządzeń
Stwórz płynną sieć dla całego domu
Stwórz sieć przyszłości - ale już dzisiaj
Dane techniczne
Model
GT-AXE11000
Typ xDSL
Architektura sieci GigabitEthernet
Porty we/wy 1 x 10/100/1000Base-T RJ-45 port (WAN)
Porty we/wy 4 x 10/100/1000Base-T RJ45 ports
Porty we/wy 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port (WAN)
Standardy 802.11ac
Standardy 802.11a
Standardy 802.11ax
Standardy 802.11n
Standardy 802.11b
Standardy 802.11g
Pasmo 2,4 GHz
Pasmo 6 GHz
Pasmo 5 GHz
Liczba anten 8
Antena Zewnętrzna stała
Zasilanie
  • AC wejście : 110V~240V(50~60Hz)
  • DC wyjście : 19 V przy maks. 3.42 A /19.5 V przy maks. 3.33 A
Akcesoria w zestawie
  • Router GT-AXE11000 WiFi
  • Kabel RJ-45
  • Zasilacz
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Karta gwarancyjna
Kolor Czarny
Waga 1782 g
Pozostałe parametry
  • Procesor:  1.8GHz quad-core
  • Pamięć: 256MB NAND flash i 1GB DDR3 SDRAM
Prędkość transmisji danych:
  • 2.4GHz AX: 4x4 (Tx/Rx) 1024 QAM 20/40MHz, do 1148Mbps
  • 5GHz AX: 4x4 (Tx/Rx) 1024 QAM 20/40/80/160MHz, do 4804Mbps
  • 6GHz AX: 4x4 (Tx/Rx) 1024 QAM 20/40/80/160MHz, do 4804Mbps