Producenci
Asus Router GT-BE98 ROG Rapture WiFi 7 Backup WAN Porty 10G
Opis
GT-BE98 Czteropasmowy router do gier Wi-Fi 7 (802.11be), obsługa nowego pasma 320 MHz i 4096-QAM, dwa porty 10G, zapasowa sieć WAN, trzypoziomowe przyspieszenie gier, tryb gier mobilnych, AURA RGB
Dane techniczne
| Model | ROG Rapture GT-BE98 |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10 Gbit/s |
| Porty we/wy | 3 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 Type A |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port (WAN) |
| Porty we/wy | 1 x 10 Gbit/s WAN/LAN |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.11n |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 6 GHz |
| Liczba anten | 8 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zasilanie | Wejście AC: 110 V ~ 240 V (50 ~ 60 Hz) |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 2 kg |
| Wymiary | 350.41 x 350.41 x 220.6 mm |