Asus Router RT-AC1200 V2 AC1200 1WAN 4LAN
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
189.90
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Asus
Kod produktu: 1_716955
Opis
Dwuzakresowy router Wi-Fi AC1200 z czterema antenami i funkcjami kontroli rodzicielskiej
  • Jednocześnie obsługiwane pasma 300 Mb/s (2,4 GHz) oraz 867 Mb/s (5 GHz) zapewniają wysoką przepustowość do superszybkich połączeń bezprzewodowych.
  • Zwiększony zasięg oraz wydajna obsługa kilku urządzeń jednocześnie dzięki zastosowaniu czterech anten zewnętrznych po dwóch dla każdego pasma: 2,4 GHz i 5 GHz.
Dane techniczne
Model
RT-AC1200 V2
Typ xDSL
Annex Nie dotyczy
Architektura sieci FastEthernet
Porty we/wy 4 x 10/100 Mbit/s
Porty we/wy 1 x WAN (RJ-45)
Standardy 802.11b
Standardy 802.11g
Standardy 802.11a
Standardy IPv4
Standardy 802.11n
Standardy 802.11ac
Standardy IPv6
Pasmo 2,4 GHz
Pasmo 5 GHz
Liczba anten 4
Antena Zewnętrzna stała
Bezpieczeństwo
64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA-Enterprise , WPA2-Enterprise , obsługa WPS
Zasilanie
  • Wejście AC : 110V~240V(50~60Hz)
  • Wyjście DC : 12 V o maksymalnym prądzie 0.5 A
Obsługiwane systemy operacyjne Windows 8
Obsługiwane systemy operacyjne Mac OS
Obsługiwane systemy operacyjne Windows 10
Obsługiwane systemy operacyjne Windows 8.1
Obsługiwane systemy operacyjne Windows 7
Kolor Czarny
Waga 271 g
Wymiary
177 x 126 x 34 mm