Producenci
Asus Router RT-AC58U V3 AC1300 1WAN 4LAN 1USB
Opis
Dwuzakresowy ruter Wi-Fi AC1300 z technologią MU-MIMO i funkcjami kontroli rodzicielskiej, umożliwia płynne strumieniowanie filmów w 4K z serwisów Youtube i Netflix
Rozbudowane opcje łączności
RT-AC58U V3 jest wyposażony w cztery porty Gigabit LAN, które mogą jednocześnie przesyłać do 4 Gb/s. Smart TV, konsole do gier, dekodery, odtwarzacze multimedialne, urządzenia pamięci NAS i inne mogą teraz mieć własne dedykowane porty. Możesz wykonywać podstawowe zadania, takie jak przeglądanie stron internetowych i pobieranie plików w paśmie 2,4 GHz, jednocześnie umożliwiając płynne przesyłanie filmów 4K UHD lub obsługę gier online i innych aplikacji wymagających dużej przepustowości.
Dane techniczne
| Model | RT-AC58U V3 |
| Typ | xDSL |
| Annex | Nie dotyczy |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s LAN / DMZ |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000Base-T RJ-45 port (WAN) |
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11a |
| Pasmo | 2 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA2-Personal, WPA-Personal, WPA-Enterprise , WPA2-Enterprise , WPS support |
| Zasilanie |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Waga | 348 g |
| Wymiary |
|