Producenci
Asus Router RT-AX53U AX1800 1WAN 3LAN 1USB
Opis
Dwuzakresowy router WiFi 6 AX1800 (802.11ax) obsługujący technologię MU-MIMO i OFDMA oraz zabezpieczenia sieciowe AiProtection Classic obsługiwane przez Trend Micro.
Dane techniczne
| Model | RT-AX53U AX1800 |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 Type A |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000Base-T RJ-45 port (WAN) |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11ax |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Zysk anteny | 2 dBi |
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Szary |
| Waga | 346 g |
| Wymiary | 230 x 134 x 56 mm |
| Pozostałe parametry | Pamięć:
|