Producenci
Asus Router RT-AX57 Wi Fi AX3000 1WAN 4LAN
Opis
Dane techniczne
| Model | RT-AX57 |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000Base-T RJ-45 port (WAN) |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11a |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Zasilanie |
|
| Oprogramowanie | ASUS Router APP |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 374 g |
| Pozostałe parametry |
|