Producenci
Asus Router RT-AX82U WiFi 6 AX5400 1WAN 4LAN 1USB
Opis
Router WiFi 6 ASUS RT-AX82U AX5400
- WiFi nowej generacji - Ciesz się ultraszybkimi prędkościami do 5400 Mbps dzięki najnowszym kanałom WiFi 6 (802.11ax) i 160 MHz
- Tryb mobilny - zminimalizuj opóźnienia w grach mobilnych za jednym dotknięciem aplikacji ASUS Router
- Wybierz swój klimat - Korzystaj z efektów świetlnych ASUS Aura RGB, które możesz wybierać spośród różnorodnych efektów świetlnych i dostosowywać oświetlenie do konkretnych trybów.
- Obsługa ASUS AiMesh - Stwórz elastyczną, bezproblemową sieć domową z wykorzystaniem routerów kompatybilnych z AiMesh
- Bezpieczeństwo sieci domowej klasy komercyjnej - bezterminowy darmowy ASUS AiProtection Pro, oparty na Trend Micro , z WPA3 i zaawansowanymi funkcjami kontroli rodzicielskiej w celu ochrony domu
Dane techniczne
| Model | RT-AX82U AX5400 |
| Typ | xDSL |
| Annex | Nie dotyczy |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 |
| Porty we/wy | 5 x 10/100/1000Base-T RJ-45 ports |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Bezpieczeństwo | Firewall: wykrywanie wtargnięcia SPI, ochrona DoS |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Zasilanie |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Waga | 0.74 kg |
| Wymiary |
|