Producenci
Asus Router TUF-AX3000 WiFi AX3000 4LAN 1WAN 1USB
Opis
Dwuzakresowy router do gier ASUS TUF Gaming AX3000 z WiFi 6 z dedykowanym portem do gier, funkcją AiMesh dla sieci mesh WiFi i zabezpieczeniem sieci AiProtection Pro
- Wi-Fi nowej generacji 6 standard Wi-Fi 6 (802.11ax) zapewnia lepszą wydajność i przepustowość.
- Przyspieszenie portu do gier połączenie przewodowe przyspiesza grę za pośrednictwem dedykowanego portu LAN do gier.
- Łatwe przekierowanie portów w 3 krokach Open NAT sprawia, że przekierowanie portów jest proste, eliminując frustrującą i skomplikowaną konfigurację ręczną.
- Lepszy partner z systemem Mesh kompatybilny z systemem Wi-Fi ASUS AiMesh, zapewniający bezproblemowe pokrycie całego domu.
- Sprawdzona trwałość i stabilna praca TUF Gaming AX3000 jest zbudowany z myślą o trwałości i przechodzi zweryfikowane testy, aby zapewnić niezawodne i stabilne działanie.
Dane techniczne
| Model | TUF-AX3000 |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000Base-T RJ45 ports |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | IPv4 |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zasilanie |
|
| Oprogramowanie | ASUSWRT |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Żółty |
| Waga | 547 g |
| Pozostałe parametry | Pamięć
Przycisk
AiMesh
|