Producenci
Asus Router TUF-BE6500 WiFi 7 BE6500 Dual Band
Opis
ASUS TUF Gaming BE6500 Dual Band WiFi 7 (802.11be) Rozszerzalny router do gier, cztery porty 2,5 GbE, 3-stopniowe przekierowanie portów, Smart Home Master, obsługa AiMesh i AiProtection Pro dla bezpieczeństwa sieci
- 4K-QAM i działanie Multi-Link - dwupasmowy router WiFi 7 zapewnia prędkość do 6500 Mb/s. 4096-QAM zwiększa prędkość o 1,2X, a działanie Multi-Link (MLO) zwiększa stabilność i wydajność, łącząc wiele pasm jednocześnie.
- Cztery porty 2,5 GbE - porty 2,5 GbE priorytetyzują ruch, optymalizując przewodową łączność internetową dla maksymalnej wydajności.
- Jeden router. Wszystkie typy gier - funkcje priorytetyzacji trybu gier mobilnych, dedykowany port do gier dla maksymalnej wydajności i uproszczony Open NAT dla łatwych konfiguracji dla wielu graczy.
- Kompleksowy system bezpieczeństwa - wyposażony w najnowsze funkcje bezpieczeństwa ASUS, zapewniające solidną ochronę przed zagrożeniami sieciowymi.
- Sprawdzona trwałość i stabilne działanie - Zaprojektowany tak, aby wytrzymać rygorystyczne testy zapewniające niezawodną i stabilną pracę, dzięki czemu jest niezwykle trwały.
Dane techniczne
| Model | TUF-BE6500 |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port (WAN) |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 Type A |
| Porty we/wy | 3 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11be |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 6 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | AiMesh
Gra
Kontrola rodzicielska
Sieć gościnna
|
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Waga | 772 g |
| Wymiary | 304 x 174 x 214 mm |