Producenci
Asus Router TUF Gaming BE3600 Dual Band WiFi7
Opis
Dwuzakresowy router gamingowy TUF Gaming BE3600 Wi-Fi 7, wyposażony w wydajny układ SoC Broadcom, oferujący niezwykle wysoką moc obliczeniową i szybkość, funkcję 3-stopniowego przekazywania portów, technologię AiMesh do sieci Wi-Fi typu Mesh oraz pakiet zabezpieczeń AiProtection Pro zapewniający bezpieczeństwo sieci.
- Ultraszybka łączność Wi-Fi 7 Najnowszej generacji router Wi-Fi 7 zapewnia szybkość transmisji do 3600 Mb/s.
- Modulacja 4K-QAM Najnowsza technologia 4096-QAM oferuje 1,2-krotne zwiększenie szybkości transmisji w porównaniu do poprzedniej generacji.
- Procesor o dużej mocy obliczeniowej Dysponuje najnowszym czterordzeniowym procesorem Broadcom o wysokiej mocy obliczeniowej, który oferuje wydajność obliczeniową na poziomie 20 tys. DMIPS i pozwala z łatwością realizować zarówno zadania oparte na sprzęcie, jak i na oprogramowaniu.
- Obsługa ASUS AiMesh Obsługa technologii AiMesh do stworzenia sieci mesh obejmującej cały dom.
- Przetestowana trwałość i stabilna praca TUF Gaming BE3600 został stworzony z myślą o zapewnieniu trwałości i przeszedł testy weryfikujące, aby zagwarantować niezawodne i stabilne działanie.
Dane techniczne
| Model | TUF-BE3600 |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 Type A |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port (WAN) |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11be |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | IPv4 |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Waga | 561 g |
| Wymiary | 274 x 168 x 205 mm |