Producenci
Asus Router WiFi 6E 2xWAN 10Gb GT-AXE16000
Opis
Czteropasmowy router gamingowy GT-AXE16000 Wi-Fi 6E (802.11ax), nowe pasmo 6 GHz, dwa porty 10G, port WAN 2,5G, podwójna sieć WAN, obsługa technologii AiMesh, VPN Fusion, trzypoziomowe przyspieszenie gry i bezpłatny pakiet zabezpieczeń sieciowych
- Pierwszy na świecie czteropasmowy router gamingowy z obsługą Wi-Fi 6E - ultraszybki czteropasmowy router WiFi 6E (802.11ax) zapewnia wysokie prędkości transferów do 16 000 Mb/s
- Nowe pasmo częstotliwości 6 GHz - poszerzone kanały i obsługa większej liczby jednocześnie połączonych urządzeń, niższy poziom opóźnień oraz mniejsze zakłócenia.
- Powiększony zasięg - ekskluzywna technologia ASUS RangeBoost Plus zapewnia większy zasięg i lepsze pokrycie przestrzeni sygnałem.
- Elastyczna konfiguracja AiMesh - dedykowane połączenie dosyłowe na paśmie 5 GHz lub 6 GHz przy użyciu routerów ASUS AiMesh - dla większej elastyczności w zakresie doboru urządzeń
- Dwa porty 10G - dzięki dwóm portom 10 Gb/s WAN/LAN możesz cieszyć się nawet 10-krotnie wyższą szybkością transferów danych w zadaniach wymagających dużej przepustowości.
- Port WAN 2,5 Gb/s - port 2,5 Gb/s nadaje priorytet całemu ruchowi sieciowemu i pozwala optymalnie wykorzystywać potencjał standardu Wi-Fi 6.
- Funkcja trzypoziomowego przyspieszenia gry przyspiesza wymianę pakietów danych z gry na każdym etapie ich drogi - od urządzenia aż do serwera gry
Dane techniczne
| Model | GT-AXE16000 |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 |
| Porty we/wy | 2 x 10 Gbit/s |
| Standardy | 802.11ax |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 6 GHz |
| Liczba anten | 8 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Kolor | Czarny |