Producenci
Asus Router WiFi DSL-N16 ADSL2/2+ N300 4LAN 1WAN
Opis
Modem i router w jednym
Router ASUS DSL-N16 to idealne rozwiązanie, aby stworzyć niezawodną sieć bezprzewodową w domu.
Urządzenie łączy w sobie funkcje routera oraz modemu ADSL. Posiada dwie anteny wewnętrzne, które gwarantują maksymalny zasięg i stabilność połączenia.
Najlepsza wydajność sieci
ASUS DSL-N16 wyposażono w port WAN typu RJ11 oraz cztery porty LAN typu RJ45 10/100 BaseT. Połączenie z Internetem możliwe jest poprzez port DSL lub poprzez port Ethernet. Router jest kompatybilny z usługami ADSL/2/2+. ASUS DSL-N16 umożliwia stworzenie domowej sieci i udostępnianie przez nią między innymi drukarki, dysków zewnętrznych oraz multimediów.
Płynne strumieniowanie
Router ASUS DSL-N16 pracuje w nowej generacji połączeń bezprzewodowych w standardzie IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.11i, IEEE 802.11e osiągając przy tym prędkości 300Mb/s w paśmie 2.4GHz. Tak szybkie prędkości pozwolą na udostępnianie drukarki, czy też zasobów i plików multimedialnych w domowej sieci.
Pełna ochrona
ASUS DSL-N16 obsługuje także protokoły internetowe nowej generacji IPv4 oraz IPv6. Bezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej gwarantuje szyfrowanie WPA-PSK, WPA2-PSK, 64-bit WEP, 128-bit WEP.
Dane techniczne
| Model | DSL-N16 |
| Typ | ADSL |
| Annex | A |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 4 x 10/100 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x ADSL (RJ-11) |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11e |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11i |
| Standardy | 802.3u |
| Standardy | 802.11n |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Zasilanie | Sieciowe |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Waga | 225 g |
| Wymiary | 235 x 190 x 35 mm |