Producenci
Asus Router WiFi RT-AX59U AX4200 1WAN 3LAN 2USB
Opis
- Wi-Fi dla inteligentnych domów ultraszybki router Wi-Fi 6 zapewniający prędkość do 4200 Mb/s, z wydajnym czterordzeniowym procesorem zapewniającym lepszą wydajność obsługi większej liczby urządzeń
- Estetyczny i funkcjonalny design Innowacyjna podstawka do montażu na biurku i na ścianie, a ultra-minimalistyczny design pasuje do środowiska domowego lub biznesowego.
- Bezpieczne przeglądanie jednym dotknięciem Blokuj niepożądane treści za pomocą ASUS Safe Browsing i chroń swoje dzieci online, filtrując treści dla dorosłych z wyników wyszukiwania.
- Bezpieczeństwo klasy komercyjnej w dowolnym miejscu chroń swoją sieć domową za pomocą AiProtection Pro, obsługiwanego przez Trend Micro. A gdy jesteś poza domem, ASUS Instant Guard zapewnia bezpieczną sieć VPN, którą można udostępniać jednym kliknięciem.
- Łatwa rozbudowa sieci ciesz się płynnym roamingiem dzięki bogatym, zaawansowanym funkcjom, dodając dowolny router zgodny z AiMesh.
Dane techniczne
| Model | RT-AX59U |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Porty we/wy | 3 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 5 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zasilanie | Wejście prądu przemiennego: 110 V ~ 240 V (50 ~ 60 Hz) |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 476 g |