Producenci
Asus Router gamingowy GT-AX11000 1WAN 4LAN 2USB
Opis
Trzyzakresowy router gamingowy typu AX11000 pracujący w standardzie Wi-Fi 6 (802.11ax) Pierwszy na świecie router Wi-Fi klasy 10-gigabitowej, wyposażony w czterordzeniowy procesor, gniazdo gamingowe 2.5G, funkcję DFS, wtfast, Adaptive QoS, AiMesh do systemów bezprzewodowych typu mesh oraz pakiet zabezpieczeń sieciowych AiProtection Pro.
Dane techniczne
| Model | ROG Rapture GT-AX11000 |
| Typ | xDSL |
| Annex | Nie dotyczy |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Porty we/wy | 2 x USB 3.0 |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000Base-T RJ45 ports |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11ac |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 8 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Zasilanie | Zasilacz:
|
| Oprogramowanie | Programy narzędziowe:
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czerwony |
| Waga | 1.72 kg |
| Wymiary | 240 x 240 x 60 mm |
| Pozostałe parametry |
|