Asus Router gamingowy GT-AX11000 1WAN 4LAN 2USB
Dostępność: brak towaru
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Asus
Kod produktu: 1_676906
Opis
Dane techniczne
Model
ROG Rapture GT-AX11000
Typ xDSL
Annex Nie dotyczy
Architektura sieci GigabitEthernet
Porty we/wy 1 x WAN (RJ-45)
Porty we/wy 2 x USB 3.0
Porty we/wy 4 x 10/100/1000Base-T RJ45 ports
Standardy 802.11n
Standardy 802.11a
Standardy 802.11b
Standardy 802.11g
Standardy 802.11ax
Standardy 802.11ac
Pasmo 2,4 GHz
Pasmo 5 GHz
Liczba anten 8
Antena Zewnętrzna odłączana
Bezpieczeństwo
  • Szyfrowanie:
  • 64-bit WEP,
  • 128-bit WEP,
  • WPA2-PSK,
  • WPA-PSK,
  • WPA-Enterprise ,
  • WPA2-Enterprise ,
  • Obsługa WPS
  • Kontrola dostępu:
  • Kontrola rodzicielska,
  • Filtr usług sieciowych,
  • Filtr adresów URL,
  • Filtr portów
Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja
  • UPnP,
  • IGMP v1/v2/v3,
  • DNS Proxy,
  • DHCP,
  • Klient NTP,
  • DDNS,
  • Włącznik portu,
  • Serwer wirtualny,
  • DMZ,
  • System Event Log
Zasilanie
Zasilacz:
  • Wejście AC : 110V~240V(50~60Hz)
  • Wyjście DC : 19 V o maksymalnym prądzie 3.42 A
Oprogramowanie
Programy narzędziowe:
  • Kreator konfiguracji routera,
  • Przywrócenie firmware,
  • Przywrócenie urządzenia,
  • Narzędzie do instalacji drukarki.
Obsługiwane systemy operacyjne Windows 7
Obsługiwane systemy operacyjne Mac OS
Obsługiwane systemy operacyjne Windows 10
Obsługiwane systemy operacyjne Windows 8
Kolor Czarny
Kolor Czerwony
Waga 1.72 kg
Wymiary
240 x 240 x 60 mm
Pozostałe parametry
  • Procesor: czterordzeniowy 1,8 GHz
  • Pamięć:
  • 256 MB Flash
  • 1 GB RAM
  • Uwaga: Przepustowość 160 MHz może być niedostępna dla pasma 5 GHz w niektórych regionach/krajach ze względu na ograniczenia regulacyjne.