Producenci
Asus Słuchawki ROG Delta Core z mikrofonem
Opis
Słuchawki ROG Delta Core z mikrofonem
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 40 Hz |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Srebrny |
| Waga | 346 g |