Producenci
Asus Słuchawki ROG Delta RGB ESS Quad-DAC, Hi-Res, USB-C
Opis
Zestaw słuchawkowy do gier RGB z Hi-Res ESS Quad-DAC, okrągły efekt świetlny RGB i złącze USB-C do komputerów PC, konsol i gier mobilnych.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 10000 Hz |
| Czułość | 40 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 387 g |
| Akcesoria w zestawie |
|