Producenci
Asus Słuchawki ROG Delta S USB-C PC/PS5/Nintendo
Opis
Zestaw słuchawkowy do gier ASUS ROG Delta S USB-C z Hi-Res ESS 9281 Quad-DAC, technologią renderowania MQA, okrągłym podświetleniem RGB, kompatybilny z komputerami PC, Nintendo Switch i Sony PlayStation
- Zawiera wiodący w branży ESS 9281 o wysokiej rozdzielczości z technologią QUAD DAC
- Dodatkowo obsługa technologii MQA zapewniająca nieskazitelnie szczegółowy, realistyczny dźwięk
- Mikrofon ASUS AI z redukcją szumów oferuje krystalicznie czystą komunikację głosową w grze
- Konfigurowalne, wielokolorowe oświetlenie RGB i unikalny tryb Soundwave Light
- Ekskluzywne przetworniki ASUS Essence, szczelna konstrukcja komory i przekierowanie sygnału audio
- Lekka 300-gramowa konstrukcja zapewnia maksymalny komfort
- Ergonomiczne i szybko ochładzające się poduszki nauszne w kształcie litery D zapewniają idealne dopasowanie
- Złącze USB-C zapewnia kompatybilność z komputerami PC, Mac, urządzeniami mobilnymi i konsolami do gier
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 10000 Hz |
| Czułość | 40 dB |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 300 g |
| Akcesoria w zestawie | 2 poduszki nauszne, z kabla USB-C na USB-A |
| Pozostałe parametry |
|