Producenci
Asus Słuchawki ROG Pelta Wireless 2.4GHz/BT/USB-C/PC/MAC/PS4/PS5/Nintendo
Opis
ROG Pelta
Gamingowy zestaw słuchawkowy RGB z trzema trybami połączeń, technologią bezprzewodową ROG SpeedNova, przetwornikami ROG z membraną pokrytą tytanem 50 mm i doskonałą barwą dźwięku bezprzewodowego, superszerokopasmowym mikrofonem typu boom 10 mm, lekką wagą 309 g, a także oświetleniem ASUS Aura Sync RGB
- Z trzema trybami połączenia z technologią SpeedNova: Połączenie przez Bluetooth, w trybie 2,4 GHz z ultraniskim poziomem opóźnień i technologią bezprzewodową ROG SpeedNova, a także przewodowo przez USB-C
- Przetworniki membranowe ROG 50 mm pokryte tytanem: Ekskluzywne przetworniki ROG zapewniają bogaty w detale dźwięk z szerokim pasmem przenoszenia 20 Hz 20 kHz
- Superszerokopasmowy mikrofon 10 mm typu boom: Obsługuje szeroki zakres częstotliwości, aby zapewnić bogaty w detale, czysty dźwięk głosu nawet podczas intensywnej komunikacji
- Ergonomiczna, lekka konstrukcja: Urządzenie waży zaledwie 309 gramów i jest wyposażone w trzystopniowo regulowany elastyczny pałąk, który zmniejsza nacisk i zwiększa komfort
- Intuicyjne sterowanie: Intuicyjne przyciski sterowania i wytrzymały przełącznik kołyskowy zapewniają Ci szybki dostęp do sterowania głośnością, mikrofonem, funkcją wyciszenia oraz włącznika.
- Wyjątkowo długi czas pracy na baterię i szybkie ładowanie: Ciesz się nawet 60 godzinami czasu pracy baterii* w trybie 2,4 GHz z szybkim ładowaniem umożliwiającym nawet 3 godziny użytkowania po tylko 15 minutach ładowania
- Kompatybilność z wieloma platformami: Obsługa komputerów PC, Mac, konsoli Nintendo Switch, PlayStation 4 i 5 oraz urządzeń mobilnych
*Przy wyłączonym oświetleniu RGB
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Pojemność baterii | 900 mAh |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 309 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry | Obsługa platform:
|