Producenci
Asus Słuchawki ROG Theta 7.1 USB-C/DAC/PC/MAC/PS4/Nintendo
Opis
Gamingowy zestaw słuchawkowy USB-C z dźwiękiem przestrzennym 7.1, mikrofonem z redukcją szumów AI, przetwornikiem cyfrowo-analogowym ROG 7.1 klasy kina domowego, czterema sterownikami ESS na PC, PS4, Nintendo Switch i urządzenia inteligentne
- Dźwięk przestrzenny 7.1 z ośmioma przetwornikami ASUS Essence i wirtualnymi subwooferami zapewniającymi niesamowicie wciągający dźwięk w grach i potężne basy
- Mikrofon z redukcją szumów AI zapewnia krystalicznie czystą komunikację głosową w grze
- Cztery sterowniki słuchawek ESS 9601 i specjalnie dostosowany DAC 7.1 klasy kina domowego ROG zapewniają wyjątkowy, bezstratny dźwięk
- Złącze USB-C zapewniające zgodność z komputerami PC, Mac, PS4, Nintendo Switch i urządzeniami inteligentnymi
- Hybrydowe poduszki uszne ROG ze specjalnym, szybko chłodzącym się materiałem i przyjazna dla oczu konstrukcja zapewniają bezkompromisowy komfort
- Oprogramowanie Armoury II umożliwia dostrojenie wirtualnego basu i innych profili audio
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 40000 Hz |
| Czułość | -40 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 650 g |